История Церковь Культура Медицина Порт
Архитектура Промышленность Жители Каталог улиц Парк

A - G | K - M | N - S | T - Z

Vecmīlgrāvja ielu katalogs: T - Z

Tauvas iela
Tauvas iela

Tauvas iela pirmo reizi Rīgas adrešu grāmatās ir minēta 1938. gadā ar nosaukumu Tauvas iela. Laika gaitā ielas nosaukums vairāk nav mainījies.

Vanadziņa gatve pirmo reizi Rīgas ielu sarakstā ir sastopama 1977. gadā. Laika gaitā ielas nosaukums nav mainījies.

Vecāķu prospekts
Vecāķu prospekts

Vecāķu prospekta pirmsākumi ir meklējami 1928. gadā, kas tika izveidota Vecāķu iela. 1961. gadā izveidoja Vecāķu prospektu, kur apvienoja Rīgas prospektu, Rīgas gatves daļu, Vecāķu šoseju un Vecāķu ielu. Vecāķu prospekta apbūvi veido pārsvarā individuālā dzīvojamā apbūve. Prospektam paralēli iet Rīgas – Vecāķu dzelzceļa līnija.

Vecmīlgrāvja 1. līnija
Vecmīlgrāvja 1. līnija

Vecmīlgrāvja 1. līnija pirmo reizi Rīgas adrešu grāmatās ir sastopama jau 1930. gadā ar nosaukumu Kalnciema 2. līnija. Savu tagadējo nosaukumu Vecmīlgrāvja 1. līnija ieguva 1938. gadā.

Vecmīlgrāvja 2. līnija pirmo reizi Rīgas kartogrāfiskajā materiālā ir minēta 1934. gadā ar savu tagadējo nosaukumu, kas laika gaitā nav mainījies.

Vecmīlgrāvja 5. līnija
Vecmīlgrāvja 5. līnija

Vecmīlgrāvja 5. līnija pirmo reizi Rīgas kartogrāfiskajā materiālā ir minēta 1934. gadā ar savu tagadējo nosaukumu. 1938. gadā iela tika pagarināta, pievienojot tai Reimera ielu.

Vecmīlgrāvja 6. līnija Pirmo reizi Rīgas kartogrāfiskajā ir materiālā minēta 1934. gadā ar savu tagadējo nosaukumu, kas laika gaitā nav mainījies.

Vecmīlgrāvja iela
Vecmīlgrāvja iela

Vecmīlgrāvja iela pirmo reizi Rīgas kartogrāfiskajā materiālā minēta jau 1929. gadā ar savu tagadējo nosaukumu un laika gaitā ielas nosaukums nav mainījies. 1938. gadā Vecmīlgrāvja iela tika pagarināta, pievienojot tai Kalnciema 1. līniju.

Vijolīšu iela
Vijolīšu iela

Vijolīšu iela Rīgas adrešu grāmatās ir sastopama kopš 1963. gada. Ielas nosaukums laika gaitā nav mainījies.

Zandartu iela Rīgas adrešu grāmatās ir sastopama kopš 1963. gada. Ielas nosaukums laika gaitā nav mainījies.

Ziemeļblāzmas iela
Ziemeļblāzmas iela

Ziemeļblāzmas iela pirmo reizi Rīgas adrešu grāmatās ir sastopama 1930. gadā ar nosaukumu Kalnciema 5. līnija. 1938. gadā iela no sākuma tika pārsaukta par Kupenu ielu, bet nedaudz vēlāk ieguva arī savu tagadējo nosaukumu Ziemeļblāzmas iela, kas laika gaitā vairāk nav mainījies.

Zivju iela Rīgas ielu sarakstā ir sastopama kopš 1954. gada ar savu tagadējo nosaukumu, kas laika gaitā nav mainījies.


A - G | K - M | N - S | T - ZComments

Pašlaik mēs veicam komentāru apkopi.