Cita Rīga
6th slideshow image7th slideshow image8th slideshow image1st slideshow image2nd slideshow image3rd slideshow image4th slideshow image5th slideshow image
Latvian Russian
LiveInternet
Яндекс.Метрика

Citas Rīgas aktivitātes

Piedāvājums izglītības iestādēm Nometnes Aktivitātes pilsētvidē
Galda spēles Interaktīvās spēles Projekti

365 dienas Rīgā

1937. gadā – Tika nodibināta Kooperatīvo biedrību centrālā savienība „Turība”, kas apvienoja Latvijas patērētāju biedrību savienību „Konzums” (izveidota 1907. gadā), visas patērētēju biedrības, kredītsabiedrības, krājaizdevu sabiedrības un bankas. Tās galvenais uzdevums bija apgādāt lauksaimniecību ar visu nepieciešamo, lai zemnieki paplašinātu ražošanu, eksportu un kļūtu turīgāki. Savienība slēgta 2014. gadā. Tās pēdējais prezidents bijis Latvijas uzņēmējs Ivars Strautiņš.
1906. gadā – Soda ekspedīcija nodedzināja biedrības “Ziemeļblāzma” namu Vecmīlgrāvī. Jauno namu uzcēla un atklāja 1913. gadā.
Sadaļa “šodien Rīgā notika” ir daļa no Projekta “365 dienas Rīgā”, materiāli ir sagatavoti ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta “365 dienas Rīgā” saturu atbild biedrība Cita Rīga.

Interaktīvā karte

dekor