Tirdzniecības vietas Purvciemā

Purvciems savu šodienas seju ieguva padomju varas gados, šajā laikā tika izveidotas arī galvenās tirdzniecības vietas, kas ir saglabājušās līdz pat šodienai. Purvciemā atrodas padomju laiku lepnums – tirdzniecības centri „Mēbeļu nams” un „Minska”, kas tika celti, lai parādītu valsts rūpes par patērētājiem ar maksimāli lielu preču klāstu – realitātē, pustukšiem plauktiem, kas bija tipiska parādība veikaliem.

Tirdzniecības centrs „Mēbeļu nams”

Tirdzniecības centrs „Mēbeļu nams”
Adrese: Dzelzavas iela 72
Atklāts: 1981. gadā
Profils: Mēbeļu tirdzniecība
Statuss: Darbojas kā A/S „Mēbeļu nams”
Mājaslapa: www.mnmebeles.lv

Tirdzniecības centrs „Mēbeļu nams” ir tipisks padomju laika tirdzniecības centra paraugs. Pretēji daudziem citiem padomju laika tirdzniecības centriem, tas laika gaitā nav zaudējis savu sākotnējo funkciju – mēbeļu tirdzniecību.

Tirdzniecības centrs „Minska”

Tirdzniecības centrs „Minska”
Adrese: Nīcgales iela 2
Atklāts: 1975. gadā 25. novembrī
Profils:
Statuss:
Mājaslapa:

Tirdzniecības centrs „Minska” bija pirmais tirdzniecības centrs Rīgā mūsdienu izpratnē. Tas joprojām kalpo kā „tautu draudzības simbols” – Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā atrodas līdzīgs tirdzniecības centrs „Rīga”.

Purvciema tirgus

Purvciema tirgus
Adrese: Stirnu iela 25
Atklāts: 1993. gadā
Profils:
Statuss: Slēgts 2020.gadā
Mājaslapa:

Purvciema tirgus ir atklāts 1993. gadā. Ilgu laiku tā bija ļoti iecienīta vietējo iedzīvotāju tirdzniecības vieta. Tomēr laika gaitā pircēju skaits nepārtraukti samazinājās līdz 2020. gada sākumā tirgus bija slēgts.Komentāri

Vēl nav neviena komentāra. Esiet pirmais!

Pievienot komentāru

* Obligāta informācija
5000
Ievelciet attēlus (maks 5)