Brekšu ielu katalogs

Bebrenes iela

Bebrenes iela, 10.09.2021.
Bebrenes iela

Bebrenes iela sākas T-veida krustojumā ar Biķernieku ielu un beidzās arī krustojumā ar Biķernieku ielu. Tā izveidota 1992. gadā ar savu tagadējo nosaukumu. Ielas garums ir 307 metri. Bebrene ir apdzīvota vieta Ilūkstes novadā, 16 km no novada centra Ilūkstes un 195 km no Rīgas.

Biķernieku iela

Biķernieku iela, 10.09.2021.
Biķernieku iela

Biķernieku iela ir Brekšu apkaimes centrālā iela un Rīgas satiksmes maģistrāle, kas stiepjas cauri visai apkaimei. Iela sākas pie Brīvības gatves un Gustava Zemgala gatves krustojuma Teikas apkaimē (kopš 1999. gada iela tika atdalīta no šī krustojuma un izveidots strupceļš), tālāk stiepjas caur Mežciema apkaimi, tālāk kā robeža starp Mežciema un Dreiliņiem, kā arī starp Juglu un Dreiliņiem. Tālāk caur Brekšiem un beidzas līdz ar Rīgas robežu. Biķernieku iela ir apkaimes vecākā iela, tā izveidota 1893. gadā ar savu tagadējo nosaukumu (Биккернская улица). Vācu okupācijas laikā iela saukta Bickernsche Straße. Kopējais ielas garums ir 9020 metri. Biķernieki ir vēsturiska Rīgas pilsētas daļa, kas pirmo reizi minēta jau 14.gs. ar nosaukumu "Putker", "Putkere", no 16. gs. "Bickeren", "Bickern".

Brekšu iela

Brekšu iela, 10.09.2021.
Brekšu iela

Brekšu iela robežojas ar Nautrēnu un Biķernieku ielām. Brekšu iela ir bijušais Biķernieku ielas posms, ko ar Rīgas domes lēmumu 2007. gadā atdalīja kā atsevišķu ielu. Tā sākas strupceļā, ielas atzars krustojas ar Biķernieku ielu un iela arī beidzas strupceļā. Ielas garums ir 330 metri.

Dīvajas iela

Dīvajas iela, 10.09.2021.
Dīvajas iela

Dīvajas iela sākas krustojumā ar Biķernieku ielu un beidzas strupceļā. Tā izveidota 1980. gadā ar savu tagadējo nosaukumu. Ielas garums ir 115 metri. Dīvaja ir Daugavas labā krasta pieteka Skrīveru novadā. Sākas pie Skrīveriem satekot Braslai un Maizītei. Ietek Daugavā pie Klidziņas iepretī Jaunjelgavai. Dīvajas krastā atrodas Skrīveru pārtikas kombināts.

Ezernieku iela

Ezernieku iela, 10.09.2021.
Ezernieku iela

Ezernieku iela sākas krustojumā ar Biķernieku ielu un beidzas strupceļā pie dzīvojamām mājam. Tā izveidota 1992. gadā ar savu tagadējo nosaukumu. Ielas garums ir 82 metri, un tā ir īsākā apkaimes iela. Latvijā ir divas apdzīvotas vietas ar nosaukumu Ezernieki, abas atrodas Latgalē, viena Dagdas novadā, otra – Riebiņu novadā.

Nautrēnu iela

Nautrēnu iela, 10.09.2021.
Nautrēnu iela

Nautrēnu iela sākas krustojumā ar Biķernieku ielu un beidzas arī krustojumā ar šo ielu, veidojot pusloku. Tā izveidota 1992. gadā ar savu tagadējo nosaukumu, kas laika gaitā nav mainījies. Ielas garums ir 532 metri. Nautrēni ir pagasts Rēzeknes novadā Latgalē. Pagasta centrs atrodas Rogovkā.

Sinoles iela

Sinoles iela, 10.09.2021.
Sinoles iela

Sinoles iela sākas krustojumā ar Biķernieku ielu un turpinās kā zemes ceļš mežā aiz Rīgas robežas Stopiņu novadā. Tā izveidota 1992. gadā ar savu tagadējo nosaukumu. Ielas garums ir 202 metri. Sinole ir apdzīvota vieta Lejasciema pagastā Gaujas abos krastos 6 km attālumā no Lejasciema.Komentāri

Vēl nav neviena komentāra. Esiet pirmais!

Pievienot komentāru

* Obligāta informācija
5000
Ievelciet attēlus (maks 5)