Citas Rīgas jaunumi

30.11.2022 – 5 jaunās apkaimes

Pēc 2 gadu pārtraukuma ir ievietota informācija par piecām jaunajām apkaimēm – Beberbeķiem, Sužiem, Vecdaugavu, Zasulauku, un Ziepniekkalnu. Sadaļas tapušas ar VKKF un RD IKSD finansiālu atbalstu.30.10.2020 – 5 jaunās apkaimes
Šogad ir ievietota informācija par piecām jaunajām apkaimēm – Atgāzeni, Brekšiem, Bukultiem, Mūkupurvu, un Trīsciemu. Sadaļas tapušas ar VKKF finansiālu atbalstu.


30.11.2019 – 6 jaunās apkaimes
Pēc neilga pārtraukuma ir pievienota informāciju par sešām jaunām apkaimēm – Berģiem, Dārziņiem, Jaunciemu, Pļavniekiem, Rumbulu un Vecāķiem. Sadaļas tapušas ar RD IKSD un VKKF finansiālu atbalstu.


01.11.2017 – Jugla, Spilve un Mīlgrāvis
Ir pievienota informāciju par trim jaunām sadaļām Apkaimju vēsturē – Juglu, Spilvi un Mīlgrāvi, kur var uzzināt par trīs apkaimju vēsturi, arhitektūru, mācību iestādēm, ielām, rūpnīcām, parkiem un citām interesantām lietām. Sadaļas tapušas ar RD IKSD finansiālu atbalstu.


01.09.2016 – Ķengarags un Dzirciems
Esam pievienojuši informāciju par divām jaunām apkaimēm – Ķengaragu un Dzirciemu, kur var uzzināt par divu apkaimju vēsturi, arhitektūru, infrastruktūru, rūpniecību, baznīcām, parkiem un citām interesantām lietām. Sadaļas tapušas ar RD IKSD finansiālu atbalstu.


15.12.2014 – Imanta un Teika
Ir pabeigts darbs pie divām jaunām sadaļām – Teiku un Imantu. Var uzzināt interesantus faktus par vēsturi, kultūru, infrastruktūru, izglītību, rūpniecību, zaļo zonu, reliģiju un citām interesantām lietām un vietām. Sadaļas tapušas ar RD IKSD finansiālu atbalstu.


15.12.2013 – Iļģuciems, Avoti un Centrs
Trīs jaunas sadaļas Iļģuciems, Avoti un vēsturiskais centrs, kur var uzzināt interesantus faktus par šo apkaimju vēsturi, kultūru, infrastruktūru, izglītību, rūpniecību, zaļo zonu, reliģiju un citām interesantām vietām. Sadaļas tapušas ar RD IKSD finansiālu atbalstu.


30.11.2012 – Mežaparks, Brasa un Bišumuiža
Ir gatavas trīs jaunas sadaļas – Mežaparks, Brasa un Bišumuiža, kur var uzzināt interesantus faktus par šo apkaimju vēsturi, arhitektūru, ielām, izglītības iestādēm, rūpniecību, parkiem, baznīcām un citām interesantām vietām. Sadaļas tapušas ar RD IKSD finansiālu atbalstu.


15.08.2011 – Skanste, Čiekurkalns un Grīziņkalns
Mūsu portālā ir trīs jaunās sadaļas – Skanste, Čiekurkalns un Grīziņkalns, kur var iegūt informāciju par Rīgas lielāko ūdenstorni, Gaujas ielas kompleksu, TEC-1, uzzināt pilsētas ganību vēsturi, kur atradās dzelzceļa stacija „Ganību postenis” un pilsētas hipodroms, kā arī uzzināt par citām interesantām vietām. Sadaļas tapa pateicoties PBLA Kultūras fonda, Amerikas Latviešu Apvienības un RD IKSD finansiālam atbalstam.


01.12.2010 – Torņakalns
Esam pilnībā pabeiguši jaunu apkaimi Torņakalnu, kas tapusi sadarbībā ar VKKF. Uzzini, kur atradās Sarkanais tornis, baznīca, kuru gribēja uzspridzināt, sadalīta divās daļās kapsēta un daudz kas cits.


01.12.2009 – Vecmīlgrāvis
Pēc ilgāka pārtraukuma esam pabeiguši vēl vienu jaunu apkaimi – Vecmīlgrāvi. Sadaļa tapa ar RDKD finansiālu atbalstu. Uzzini ar ko īpašs ir Mīlgrāvis, kurai baznīcai jumtā ir bāka un ar ko ievērojama ir Ziemeļblāzma ...


25.04.2009 – Sabiedriskā Labuma Statuss
2009. gada 1. aprīļa lēmumu Nr. 90 biedrība „Cita Rīga” ieguva sabiedriskā labuma organizācijas statusu darbības veidam – kultūras veicināšana. Ziedojot sabiedriskā labuma organizācijām, uzņēmumiem un privātpersonām ir tiesības saņemt noteiktus nodokļu atvieglojumus.


16.02.2009 – Kultūras RONDO
16. februārī Cita Rīga viesojās Latvijas Radio 1 raidījumā Kultūras rondo, kur tika runāts par mājaslapas veidošanu, par projekta attīstības plāniem un Rīgas nomalēm. Piedāvājam noklausīties raidījumu.


22.12.2008 – Vecrīga
Kā nākamo apkaimi esam pabeiguši Vecrīgu. Šeit iespējams atrast informāciju par šaurāko Rīgas ielu, vecāko Rīgas mūra ēku, par torni, kur atradās pilsētas trauksmes zvans, laukumu, kur 19.gs. notika militārās parādes un daudzus citus interesantus faktus.


10.12.2008 – Āgenskalns
Kā trešo apkaimi esam pabeiguši Āgenskalnu. Apkaimi ar savu unikālo koka arhitektūru, tirgu, Māras dīķi, skaņuplašu fabriku „Bellacord Electro”... Tā ir tikai maza daļiņa no Āgenskalna burvības. Aicinām iepazīt Āgenskalnu kopā ar mūsu lapu.


24.11.2008 – Maskavas priekšpilsēta
Esam pabeiguši jaunu apkaimi – Maskavas priekšpilsētu. Piedāvājam iepazīt Maskavas forštates vēsturi, baznīcām, medicīnas un izglītības iestādēm, parkiem un daudz ko citu.


01.05.2008 – Rīgas apskates vietas
Šajā sadaļā sadaļa iepazīstināsim ar informāciju par ievērojamākajām Rīgas vietām, gan Vecrīgā, gan vēsturiskajās priekšpilsētās. Piedāvājam iepazīt apskates vietas, kā arī ievērojamākos objektus Sarkandaugavā, Maskavas forštatē un Āgenskalnā.


01.03.2008 – Sarkandaugava
Esam pabeiguši darbu pie informācijas publicēšanās par pirmo apkaimi – Sarkandaugavu. Piedāvājam uzzināt daudz ko jaunu par Sarkandaugavas vēsturi, baznīcām, slimnīcām, parkiem, izglītības iestādēm, arhitektūru, rūpniecību, tirdzniecību, kā arī iedzīvotājiem.


01.05.2007 – Par projektu
Rīgu ik gadu apmeklē vairāki tūkstoši ārzemju tūristu un citu Latvijas pilsētu iedzīvotāji. Kāda ir galvenā informācija, ko dažādos informācijas avotos var iegūt par ievērojamām pilsētas vietām? Ko rīdzinieki zina par savu pilsētu? Rīgas robeža sniedzas daudz tālāk par Vecrīgu un vēsturisko centru, kur arī ir ko redzēt.


Комментарии

Комментариев пока нет. Будьте первым!

Добавить комментарий

* Обязательные поля
5000
Перетащите сюда изображения (макс. 5)
изображение Captcha