Mākslīgās pilsdrupas
1st slideshow image2nd slideshow image3rd slideshow image4th slideshow image5th slideshow image6th slideshow image7th slideshow image8th slideshow image
Latvian Russian
LiveInternet
Яндекс.Метрика

Aldara parka mākslīgās pilsdrupas

Aldara parka mākslīgās pilsdrupas 2008.g.

Aldara parka mākslīgās pilsdrupas 2008.g.

Atrodas Aldara parkā, kas ir vietējas nozīmes aizsargājams kultūras piemineklis un viens no vecākajiem parkiem Rīgā. Pilsdrupas ir 22,95 m augstas. Parks ir celts un iekārtots 19. gadsimtā pēc Rīgas dārzu parka direktora Georga Kufalta projekta.

Teritorija tagad pieder Rīgas domei. To apsaimnieko pašvaldības aģentūra "Rīgas dārzi un parki". Kopš 20.gs. sešdesmitajiem gadiem mākslīgās pilsdrupas tika izmantotas kā populāra alpīnistu mācību, treniņu un sacensību vieta.

Aldara parka mākslīgās pilsdrupas 2008.g.

Aldara parka mākslīgās pilsdrupas 2008.g.

2007. gada jūlijā tika izsludināts atklāts konkurss par tehniskā projekta izstrādāšanu Aldara parka mākslīgo pilsdrupu rekonstrukcijai, tomēr neviens pretendents nepieteicās.

2008. gadā saskaņā ar pašvaldības aģentūras "Rīgas dārzi un parki" plānu, līdz oktobrim šī aģentūra plānoja rekonstruēt Aldara parka pilsdrupas, šim mērķim iztērējot vairāk nekā 18 000 latu, taču šī rekonstrukcija netika īstenota.


Mākslīgo pilsdrupu 360o panorāma


Autors: Uldis Bārdiņš
Komentāri

Vēl nav neviena komentāra. Esiet pirmais!

Pievienot komentāru

* Obligāta informācija
5000
Ievelciet attēlus (maks 5)
Captcha attēls
dekor